bosasyapiinsaat@hotmail.com
Telefon: 0432 266 5454
Van / TÜRKİYE

Hakkımızda

1990 yılında şahıs şirketi olarak inşaat sektörüne girmiş olan firmamız 2004 yılına kurumsal kimliği ile girmiş, nitelikli projelere imza atmış ve kalitesini kanıtlamıştır. Geçmiş zaman içerisindeki bilgi birikim ve enerjimizi, yine ülkemize çeşitli yatırımlar şeklindeki dönüşümlerle kazandırdık. Gelecekteki hedeflerimiz arasında öngördüğümüz çok önemli projelerimizi ülke ekonomisine kazandırmak, kurumsal bir oluşum içerisinde yapılanmak, grubumuzu gelişen dünya teknolojilerine uyumda rakiplerinin yanında öncü olmasını sağlamaktadır.

Grubumuz , yönetim, işçi sağlığı ve güvenliğini uluslararası standartlardaki kalite yönetim anlayışı ISO 9001 2000 ve uluslararası OHSAS 18001:2007 iş sağlığı ve güvenliği kalite normlarına ve kurallarına bağlı kalarak pekiştirmektedir. Grubumuz, hizmet verdiği sektörlerde, tüm çalışanlarının da katkılarıyla zamanın gereklerine uyum sağlamış, örnek ve güvenilir bir kuruluştur. İstenen kalitenin elde edilmesi için sistemlerin değerlendirilmesi, iyileştirilmesi ve iyileşmelerin sürdürülmesi ile sağlanmasına inanır.

Tüm süreçler; bir prosedürler ağı vasıtasıyla istikrarlı ve aynı lisanı konuşan bir ekip çalışması ile gerçekleştirilir. Grubumuz, proje tasarım aşamasından bitime kadar ki çalışma süreci içinde ciddi , dikkatli ve özverili çalışmayı ilke edinmiştir. Toplu konut projeleri, hastaneler , eğitim kurumları, oteller, iş merkezleri,plazalar villa projeleri,fabrika tesisleri tamamladığımız proje gruplarındandır.

 

 

Hakkımızda